Since 2013

ONÁS

Motivace je to, díky čemu začnete. Zvyk je to, díky čemu v tom budete pokračovat.“

nÁŠ Gym

 

Pokud jsi už někdy byl cvičit v „normálním“ gymu, rutinu některých kolem znáš:

Pří příjezdu zaparkuju na chodník před vstupem, aby všichni viděli, že mám nové auto. Převlíct. Nová holka na baru? „Nezajdeme spolu večer na kafe?“ Protáhnout se (aby všichni viděli to nové tričko, že…). 1. prohlídka v zrcadle. Benchpress („Uáááh…“). 2. prohlídka v zrcadle („Všimla si mě ta blondýna vzadu?“). Probrat na baru tu novou holku/kluka, káru a hadry. Biceps. („Natočím se k ostatním, aby pořádně viděli…“). 3. prohlídka v zrcadle. Vítězoslavný odchod do šatny. Hurá do skutečného baru!

Ultimate Fitness je jiný…

Poprvé si tě nebude nikdo všímat (pokud si sám neřekneš) a můžeš si tak vše v klidu prohlédnout, aniž by tě někdo hodnotil.

Podruhé se tě pár ostatních zeptá, jak se jmenuješ a odkud jsi. A nechají tě v klidu cvičit.

Potřetí si tě už budou pamatovat a pozdraví tě jménem.

Při čtvrté návštěvě se tě budou ptát, co budeš dnes cvičit a když uvidí, že ti něco nejde, poradí.

Při páté návštěv tě budou povzbuzovat, jakmile uvidí, že už nemůžeš.

A s každou další návštěvou budeš mít pocit, jako bys všechny kolem znal už roky.

Do Ultimate Fitness se nechodí lidé předvádět v nejnovějším oblečení.
V Ultimate Fitness se nepředhánějí v tom, kdo dal včera víc panáků.
A v Ultimate Fitness ani nikoho nezajímá, kolik máš milenek, na účtu nebo čím jezdíš.

Najdeš tu sice pár fanatiků (mají přezdívku Psycho a určitě je poznáš), kteří cvičí i třikrát denně. Najdeš tu i pár takových, co se potají v tom zrcadle láskyplně prohlížejí. Většina lidí sem ale přichází proto, že mají rádi ten pocit, kdy po cvičení odpadáš vysílením. Ten pocit, kdy víš, že jsi překonal sám sebe. A ten pocit, kdy odcházíš domů s dobrým pocitem ze sebe samotného.

Jsme tady „v kostele“ všichni svatí? Vůbec.

Nějací abstinenti, nekuřáci, vegani i celibátníci se tu (asi) najdou. Ale většina je stejně hříšných, jako ostatní.

Máme zde všichni postavy jako do reklamy na plavky? Také ne. (Ale stále se o to snažíme… 🙂

V Ultimate Fitness nás ale spojuje to, že necvičíme osamoceně každý sám, ale že se snažíme sice individuálně, ale přitom společně.

Sám se budeš cítit jen na začátku.
Jakmile ale poznáš ostatní (a oni poznají tebe), zjistíš, že patříš do skupiny.

Skupiny, jejíž členové se vzájemně hecují.
Skupiny, která tě podpoří, když to budeš potřebovat.
A skupiny, která tě nahecuje, když si přestaneš věřit.

Když si objednáš OSOBNÍ TRÉNINK S TRENÉREM, bude se ti vždy věnovat takový, který má odborné vzdělání, sám léta cvičí a dokáže tak poradit nejen fundovaně, ale také ze své vlastní zkušenosti.

Když přijdeš na OPEN GYM, máš volnou ruku v tom, jak a s čím budeš cvičit: Plocha, nářadí a pomůcky jsou připravené a je na tobě, jak si svůj vlastní individuální trénink sám poskládáš.

Když se přihlásíš na některý z celé řady SKUPINOVÝCH TRÉNINKŮ, pod vedením trenéra si během hodiny sáhneš na dno svých sil společně s 5 – 20 dalšími. Každý trénink je jiný. Pokaždé budeš muset zabrat. A vždy budeš mít kolem sebe ostatní, kteří prožívají stejnou euforii i vyčerpání, jako ty.

Přijď se k nám podívat: Najdeš nás v areálu Grios naproti jezdeckého areálu na Lazecké ulici v Olomouci.

Přihlas se na nějakou skupinovou lekci (nejdřív začátečnickou), abys mohl posoudit, jak se ti tento styl cvičení zamlouvá.

A až budeš mít po tréninku radost z toho, jak jsi příjemně vyčerpaný, hned se přihlas na další.

Ten pocit je totiž návykový…

„Konečně gym, kam se lidé nechodí předvádět a dívat do zrcadla, ale cvičit a překonávat sama sebe….“

Populární tréninky

Kruhový trénink

Cross trénink

Vzpírání

Open gym

Individuální tréninky

Make a Change

Promyšlené tréninky pod vedením zkušených trenérů

Vystudovali fakultu tělesné výchovy. Absolvovali speciální kurzy trenérství a sportovní výživy. Sami mnoho let sportují. Aktivně se účastní soutěží. Znají moderní tréninkové postupy. Mnohokrát zažili tréninkovou bolest, radost i zklamání… a jsou tak schopni nejen připravit kvalitní tréninkový plán a lekci, ale chápou a rozumí také všem pocitům, které během cvičení prožíváte…

Mgr. Jakub Buček

Vytudoval FTK UP Olomouc, hrál basketbal za BK Olomouc a aktivní sport jej provází celý život. Nápad založit svůj vlastní gym nosil v hlavě již od roku 2013 a od skromných začátků několika nadšenců na louce Černovira, přes odpolední tréninky ve sdílené tělocvičně v Křelově a několik let v hodolanském "kostele" se jeho vize, s pomocí řady dalších, postupně naplnila. Účastníci skupinových tréninků i osobní klienti na Kubovi oceňují jeho schopnost vymyslet a vést náročné, ale přitom rozmanité tréninky. V jeho tréninkovém programu začínalo několik atletů evropské i světové úrovně. Další se na svou chvíli připravují. A pokud chceš zažít rozmanitý, vyčerpávající, ale přitom promyšlený a zábavný trénink, přihlas se na skupinu vedenou právě Jakubem.

Jan Grézl

Vystudoval střední školu ekonomiky a podnikání a jako spolumajitel UF gymu tak skloubil dva své zájmy: Cvičení a podnikání. Ke cvičení jej před mnoha lety přivedla nadváha a sám ještě v "kostele" začínal pod vedením Jakuba Bučka trénovat. Protože si pravidelný pohyb a překonávání svých dosavadních limitů zamiloval, postupně se z přátelství s Kubou stalo partnerství a jeho důsledkem je dnešní UF: Prostory UF, profesionální fungování gymu a jeho trenérů, prezentace a marketing, sportovní a společenské aktivity a řada dalších manažerských činností... to vše jsou činnosti, které Honza řídí tak, aby se UF stále zlepšoval, stejně jako jeho klienti.

Tomáš Plainer

17 let hrál vrcholově baseball a cvičení jej tak provází celý život. Jako trenér spojuje lásku k pohybu s prací a živí se tak tím, co jej naplňuje a uspokojuje: Pomáhat lidem získávat sebevědomí a lásku k pohybu a svému tělu. Protože tíhne k silovému a dynamickému sportu, jeho klienty jsou zejména zájemci o krásná a funkční těla, nikoliv zavalití kulturisté. Tomáš má navíc pověst trenéra, který vede nejen při cvičení, ale také při stravování a sám jde příkladem: "Jídlo (stejně jako u auta) je naše palivo a co do sebe dáme, tak tím jsme živi. Naše tělo není popelnice." Podle Tomáše nejlépe vystihl jeho přístup Sókratés: "Muž nemá právo být amatérem v rovině fyzického tréninku. Je jeho hanbou zestárnout, aniž by poznal tu krásu a sílu, které je jeho tělo schopné."

Zdeněk Hányš

Je studentem dvouoboru Ochrana obyvatel a tělesná výchova na UPOL. Sport ho provází celý život; 12 let hrál fotbal, poté ho nadchlo cvičení. "První dva roky jsme s kamarády chodili do klasického rambo-fitka plného strojů a nic jsme nevěděli. Trošku se divím, že jsme potom zůstali zdraví 😀". Cestu ke crossfitu si našel ještě ve starém kostele a už u něj zůstal. Nyní se více jak 3 roky živí jako osobní trenér a říká: "Rád pomůžu všem, sportovcům i normálním lidem, kteří potřebují zlepšit pohybovou, zdravotní nebo psychickou stránku. Cvičení je zábava, ne povinnost."

Mgr. Roman Švarc

Vystudoval FTK UP Olomouc a ke cvičení jej přivedl vrcholový sport, který provozoval od dětství - basket. Romana baví na trenérství fakt, že pomáhá lidem dosáhnout jejich cílů a že je v tom s nimi společně: Není trenérem, který jen dohlíží. Je trenérem, který s vámi prožije jak trápení a bolest, tak radost a nadšení z překovávání sama sebe. Roman speaks English.

Mgr. Filip Lukeš

Vystudoval fyzioterapii na FTK UP a je proto dvorním fyzioterapeutem (nejen) všech atletů UF. K oboru přivedla Filipa snaha propojit trenérství a sportovní fyzio. Specializuje se na sportovní fyzioterapii, silové a kompenzační tréninky a na jeho práci ho baví to, že dokáže lidem pomoct, poradit a ulevit od potíží: "Spousta lidí se těší, až v práci skončí. Já se do ní naopak těším. Cvičím, pracuji... a přitom lidem pomáhám. A navíc se potkávám se spoustou zajímavých lidí."

David Nesvadba

Od dětství hrál hokej, který ho doprovázel do 21 let, kdy profesionální kariéru ukončil. Začal se věnovat trenérství a již čtvrtým rokem je osobním trenérem. Má rád silové a kondiční tréninky a dbá na perfektní provedení. Jeho cílem je neustále se zdokonalovat, aby mohl pomoci s dosažením těch nejlepších výsledků. „Dopředu mě ženou snaha a pokroky klientů.“

Zdena Kuřinová
Vystudovala PDF UP sociální a zdravotní práce se zaměřením na vzdělávání. Dále v navazujícím studiu absolvovala FTK UP trenérství a management sportu. Sport je její nedílnou součastí od dětství, věnovala se sportovnímu aerobicu, tanci ve folklórním souboru, kdy její cesta vedla k (vytrvalostnímu) běhání (dlouhých tratí) přes jógu do gymu, kde se poprvé seznámila s crossfitem. Aktuálně se ve svém volném čase věnuje svému individuálnímu programingu a vzdělávání ve fitness. V současnosti absolvuje pod taktovkou Fitness Institutu studium. Její filozofií je dlouhodobé udržení zdravého a funkčního těla. Cílem je najít s klientem udržitelný plán do konce života, protože pohyb je naší přirozenou a nedílnou součástí.

Mgr. Ondřej Prudil

Vystudoval fyzioterapii na FTK UP Olomouc a ve své praxi propojuje fyzioterapii a trénink. Působil jako fyzioterapeut v profesionálním basketbalu, konkrétně u A-týmu Basket Brno. Nadále pracuje s profesionálními a výkonnostními sportovci i s nesportující veřejností. Zkrátka s kýmkoliv, kdo má problémy s pohybovým aparátem a jeho cílem je se těchto potíží zbavit. Je schopen vám pomoci jak s akutním problémem a bolestí pohybového aparátu, tak dlouhodobě spolupracovat v rámci rehabilitace či tréninku.

Martin Kováč

Sportu propadl již zamlada, a to konkrétně fotbalu, kterému věnoval takřka 20 let, během níž měl možnost si zahrát třetí ligu a čichnout si také k ligovému futsalu. V posledních dvou letech hledal způsob, jak spojit kondici a sílu a CrossFit tak pro něj proto byl jasná volba. Vystudoval navazující magisterské studium, obor tělesná výchova a anglický jazyk a rád podpoří atlety, výkonnostní sportovce nebo odhodlané lidi, kteří mají rádi pohyb stejně jako on. Jelikož je na samém začátku své trenérské cesty, chtěl by se v tomto směru nadále vzdělávat a rozvíjet své znalosti v oblasti silového a kondičního tréninku. Tak co? Přijdeš si máknout? Bude tě očekávat!🏋🏻‍

Work

Bigger.Faster.Stronger

přidej se

Gym H0urs

Pondělí – Pátek: 06:00 – 20:00

Sobota: 08:00 – 12:00

Neděle: 08:00 – 13:00

vyzkoušej alespoň jeden trénink a pochopíš