Přidej se

rezervace

vyzkoušej alespoň jeden trénink…

jsi u nás poprvé?

Poprvé přijď bez předchozí rezervace rovnou na lekci. Na recepci řekni, že přicházíš poprvé. A my ti v rezervačním systému vytvoříme přístupové údaje. Příště se už budeš dopředu přihlašovat přes rezervační systém na této stránce… což je nutné, abychom mohli lekci přizpůsobit počtu atletů. (Postup a pravidla rezervací je vysvětlený v první často kladené otázce níže.)

často kladené otázky

 

Musím se dopředu přihlásit? Jak?

Na skupinových lekcích je omezený počet míst a proto je potřeba, aby se každý atlet dopředu přihlásil. Náš rezervační systém najdeš zde.

Pokud jsi u nás ještě nebyl, přijď bez předchozí rezervace.

Při další návštěvě je postup rezervace následující…

1. Rezervační systém skupinových lekcí a přehled volných míst na lekcích najdeš na Gymify.

2. Rezervuj si místo na lekcích prosím právě tímto systémem. Jinak to budeš mít za 10 000 angličáků navíc 🙂

3. Přístupové údaje získáš poté, co se osobně zaregistruješ na recepci a nabiješ si na svůj klientský účet peníze nebo zakoupíš permanentku. (Vstupy na permanentky mají platnost až 6 měsíců od zakoupení.)

4. Pak už jen stačí vybrat den, typ lekce a rezervovat si místo. Rezervaci můžeš samozřejmě provést také osobně na recepci. Rezervace proběhne úspěšně jen tehdy, když budeš mít na svém účtu dostatečný kredit nebo počet vstupů.

5. Rezervaci můžeš kdykoliv upravit nebo zrušit, nejpozději však 4 hodiny před lekcí, poté je závazná a vstup ti bude účtován, i když se nezúčastníš.

6. Aby lekce proběhla, musí na ni být přihlášení nejméně tři atleti.

7. Na OpenGym (tvůj vlastní samostaný trénink) se přirozeně rezervovat nemusíš, jsi v gymu vítán kdykoliv v otevírací době.

Můžu přijít bez jakýchkoliv zkušeností?

Můžeš… ale pokud jsi se sekutečně posledních několik let vůbec nehýbal, doporučujeme začít pomaleji, ideálně s pomocí osobního trenéra. A po této přípravě navázat např. kruhovým tréninkem.

Kolik to stojí?

Na skupinové tréninky můžeš chodit už od 95 Kč/lekci a kompletní ceník najdeš zde.

Jaké potřebuju oblečení a vybavení?

Čistou sportovní obuv, šortky/leginy, tričko, ručník a lahev na vodu (nebo s již připraveným pitím)… a odhodlání překonat sám sebe 🙂

Jak je to s vjezdem a parkováním v areálu?

.Vjezd do areálu je bezplatný, stejně jako parkování. Při vjezdu si ale musíš vyzvednout v automatu u závory parkovací lístek a ten potom použiješ při odjezdu:

1 – Najeď těsně k závoře, vystup a vezmi si z automatu u závory vjezdový lístek. Ten tě opravňuje pobývat bezplatně v areálu po dobu jedné hodiny.

2 – Protože v gymu budeš asi déle než 60 minut, můžeš si vjezdový lístek bezplatně prodloužit. V gymu na recepci je položený telefon, kterým při odchodu naskenuješ lístek, vybereš možnost „uplatnit UF slevu“ a od této chvíle máš 15 minut na odjezd z areálu bezplatně.

3 – Můžeš si také za 500 Kč zakoupit UHF TAG v podobě nálepky na přední sklo, která ti po dobu jednoho roku bude otevírat závoru automaticky a můžeš být v areálu jak dlouho budeš potřebovat. A při vjezdu/výjezdu nebudeš muset vystupovat z auta. To je totiž pro sportovce velmi únavné 🙂

Do you speak English?

We won´t be able to discuss the intricacies of Shakespearean plays or Plato´s thinking… but you will find our instructions clear enough to sucessfully perform all the exercises.